3 грудня в дошкільному закладі проводилися заходи до Міжнародного дня інваліда.

Міжнародний день людей з обмежиними можливостями відзначають 3 грудня. Його проголосила Генеральна асамблея в 1992 році в кінці Десятиліття інвалідів на 47-й сесії у спеціальній резолюції. З метою обізнаності для вихователів  було проведено засідання круглого столу. В ході засідання вихователь – методист Кирилова О.В. акцентувала увагу педагогів на питаннях щодо толерантного ставлення до дітей з особливими потребами, реалізації завдань інклюзивної освіти. Не залишив байдужими учасників засідання відеоролик «Особливі діти».

З дошкільниками ІІ молодших груп вихователі Надтока Г.А., Сайкова Г.Ю.  проводили сюжетно-рольові ігри «Полікуємо ведмедика», «Лялька Катруся захворіла», метою яких було виховання у дітей бажання допомагати іншим.

Діти груп середнього віку стали учасниками спортивних змагань « , всі   естафети  були направленні на те, щоб  показати вихованцям про особливості людей з обмеженими можливостями (стрибки на одній нозі, збирання предметів з зав’язаними очима  тощо…)

Вихователі старших груп Гришко О.А., Черниш О.М.  провели  з дітьми морально-етичні бесіди « Доброта, співчуття, милосердя», продемонстрували  серію картин «Уроки доброти», проводили ігри на розвиток емпатії.  В обох групах старшого дошкільного віку є діти, які  мають фізичні вади. До дня інваліда вихователі з дітьми підготували подарунки для цих дітей.

Особлива увага приділялась роботі з родинами вихованців. В кожному  батьківському куточку була розміщена інформація ( брошури, буклети, консультації)   « Особливі діти – особливі потреби», «Ми -  такі  як ви!!» тощо.